Hotel Astor

Schillerstrasse 24, 80336 Mnichov, Německo

  • Až pro 4 hosty
  • Až 32 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Místo „Sendlinger Tor“ je vzdálené 600 m od hotelu.

Každý pokoj zahrnuje klimatizaci a lednici. Součástí nabídky jsou parkoviště a Wi-Fi. Ubytování zajišťuje úklid každý den. Ubytování ve městě Mnichov nabízí Hotel Astor.

K dispozici jsou pokoje o rozloze až 32 m². Některé pokoje mohou ubytovat až čtyři osoby.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museum of Urban and Contemporary Art (MUCA)680 m
Isarauen2,2 km
Deutsches Jagd- und Fischereimuseum810 m
Hirschgarten3,7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 831 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Astor?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Jednolůžkový pokoj

  • klimatizace
  • lednice
  • psací stůl

1 osoba16 m²klimatizace

Hotel Astor - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • AR
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • HI
  • italsky
  • PA
  • UR
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Astor na mapě: Mnichov

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Astor“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:30. Odhlášení: od 06:00 do 11:00.

Je u objektu „Hotel Astor“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Astor“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Hotel Astor určen?

V nabídce jsou pokoje až pro 4 osoby na pokoj.

Kde se nachází Hotel Astor?

Ubytování se nachází ve městě Mnichov.

Jak daleko je Munich Central Station od ubytování „Hotel Astor“?

Munich Central Station se nachází 510 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Mnichov“ od ubytování „Hotel Astor“?

Mezinárodní letiště Mnichov se nachází 29,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Astor

Průměrné hodnocení z 2 928 recenzí na Booking.com je 7,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Cristina 04 - 2026
7/10

Zjistili jsme, že poloha je výborná a poměr ceny a kvality velmi příznivý, hotel byl navíc čistý, prostorný a personál působil přátelsky. Lokalita byla skvělá i podle dalšího dojmu, protože personál byl vstřícný a ochotný, pokoj prostorný a čistý a koupelna měla dobrou velikost. Příjemným detailem byla také mini lednice a kávovar Nespresso.

ℹ) Recenze Hotel Astor nevyjadřují stanovisko munich-hotel-finder.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10