Hotel Aurbacher Hof GmbH

Hotel

Monachium, NiemcyAurbacher Strasse 5, 81541

  • Do 4 osób
  • Do 100 m²
  • Sypialnie: 2
  • Parking

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~472 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Hotel Aurbacher Hof GmbH?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Na miejscu znajdziesz bar. Hotel Aurbacher Hof GmbH znajduje się w miejscowości Monachium.

„Pokój jednoosobowy” oferuje 12 m² dla maksymalnie 1 osoby. „Rodzinny apartament typu Suite” ma 100 m² i mieści do 4 osób. Układ obejmuje 2 sypialnie. „Rodzinny apartament typu Suite” ma kuchnię lub aneks i lodówkę. We wszystkich pokojach i apartamentach typu suite można korzystać z prywatnej łazienki i biurka. Wyposażenie kuchni — Rodzinny apartament typu Suite: piekarnik, lodówka, czajnik elektryczny.

Obiekt ma ogród i taras. Budynek jest wyposażony w windę.

W Hotel Aurbacher Hof GmbH dostęp do Wi-Fi jest bezpłatny. Samochód można zaparkować na terenie obiektu. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Odległości do wybranych miejsc

Isartor1,5 km
Hachinger Bach4,5 km
Bier- und Oktoberfestmuseum1,5 km
Hirschgarten6,4 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Planujesz przygotowywać posiłki? „Rodzinny apartament typu Suite” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Szukasz więcej niż jednej sypialni? „Rodzinny apartament typu Suite” ma 2 sypialnie.Zobacz szczegóły
  • Podróżujecie w kilka osób? „Rodzinny apartament typu Suite” pomieści do 4 osób.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

  • Potrzebujesz więcej niż jednej sypialni w Hotel Aurbacher Hof GmbH?

    Rodzinny apartament typu Suite ma 2 sypialnie.

  • Czy w Hotel Aurbacher Hof GmbH można samodzielnie przygotowywać posiłki?

    Rodzinny apartament typu Suite ma kuchnię lub aneks do przygotowywania posiłków. Dodatkowo do dyspozycji: piekarnik, lodówka, czajnik elektryczny.

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • biurko

Pokój jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Rodzinny apartament typu Suite

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Samochód można zaparkować na terenie obiektu. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Hotel Aurbacher Hof GmbH - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • zaplecze bankietowe i konferencyjne

Hotel Aurbacher Hof GmbH na mapie: Monachium

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Hotel Aurbacher Hof GmbH?

Zameldowanie: od 14:00 do 22:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czym różni się zakwaterowanie w Hotel Aurbacher Hof GmbH?

Pokój jednoosobowy: do 1 osoby; 12 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze. Rodzinny apartament typu Suite: do 4 osób; 100 m²; liczba sypialni: 2; bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size), bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w Hotel Aurbacher Hof GmbH można samodzielnie gotować?

W niektórych miejscach noclegowych jest kuchnia lub aneks kuchenny. Wyposażenie kuchni — Rodzinny apartament typu Suite: piekarnik, lodówka, czajnik elektryczny.

Czy Hotel Aurbacher Hof GmbH oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Samochód można zaparkować na terenie obiektu. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Czy Hotel Aurbacher Hof GmbH przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Wi-Fi w Hotel Aurbacher Hof GmbH jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Hotel Aurbacher Hof GmbH?

Pokój jednoosobowy: biurko, suszarka do włosów, ręczniki. Rodzinny apartament typu Suite: lodówka, biurko, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy Hotel Aurbacher Hof GmbH ma windę?

W budynku jest winda.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „Hotel Aurbacher Hof GmbH” znajduje się Munich East?

Munich East znajduje się 1,2 km od obiektu.

Opinie o Hotel Aurbacher Hof GmbH

Średnia ocena z 1 820 opinii gości to 7,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Faezeh11 - 2025
9/10

Dość proste miejsce, ale idealne na spokojny sen na cichej ulicy. Cena była bardzo rozsądna, na pewno zarezerwujemy tam ponownie. W cenie było miejsce w garażu, co było miłą niespodzianką. Ogólnie pobyt był tani.

ℹ) Opinie gości Hotel Aurbacher Hof GmbH nie stanowią oceny serwisu munich-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10