Hotel Kraft

Schillerstrasse 49, 80336 Mnichov, Německo

  • Až pro 3 hosty
  • Až 38 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Místo „Sendlinger Tor“ je vzdálené 510 m od hotelu.

Ve všech pokojích je k dispozici vlastní koupelna. Ve vybraných pokojích je k dispozici klimatizace. Hosté zde mohou využít parkoviště a zahradu. Hosté se mohou na recepci obracet kdykoli.

K dispozici jsou pokoje s plochou do 38 m². Pobyt v jednom pokoji je možný nejvýše pro tři osoby.

Hotel Kraft nabízí ubytování ve městě Mnichov.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museum of Urban and Contemporary Art (MUCA)720 m
Isarauen1,9 km
Jewish Museum Munich850 m
Hirschgarten3,8 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 861 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Kraft?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Apartmá Junior

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

2 osoby38 m²vlastní koupelna

Hotel Kraft - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Pokojová služba
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Please note that dogs are only allowed upon request and subject to approval.

Please note that the refrigerator and the electric kettle are available upon request.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • portugalsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Kraft na mapě: Mnichov

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Kraft“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 23:30. Odhlášení: od 05:00 do 11:00.

Je u objektu „Hotel Kraft“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Kraft“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Hotel Kraft určen?

V nabídce jsou pokoje až pro 3 osoby na pokoj.

Kde se nachází Hotel Kraft?

Ubytování se nachází ve městě Mnichov.

Jak daleko je Theresienwiese od ubytování „Hotel Kraft“?

Theresienwiese se nachází 650 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Mnichov“ od ubytování „Hotel Kraft“?

Mezinárodní letiště Mnichov se nachází 29,3 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Kraft

Průměrné hodnocení z 1 554 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Kraft zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na munich-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10