Hotel Royal

Hotel

Mnichov, NěmeckoSchillerstr. 11a, 80336

Orientační cena za noc~3 880 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 18 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~3 880 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Royal?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

O ubytování

Hotel Royal se nachází v obci Mnichov. Hosté mohou využívat bar.

„Jednolůžkový pokoj“ má 16 m² a pojme až 1 osobu. „Čtyřlůžkový pokoj“ nabízí 18 m² až pro 4 osoby. Například: V „Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi“ a „Třílůžkový pokoj“ můžete využít vlastní koupelnu a psací stůl.

V budově můžete využít výtah.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

Deutsches Jagd- und Fischereimuseum780 m
Hirschgarten3,7 km
Staatliche Antikensammlung870 m
Isarauen2,2 km

Nabídka pokojů

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Co potřebujete?
Další požadavky

Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí platit pro stejnou ubytovací jednotku.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v hotelu Hotel Royal podle potřeb svého pobytu. Výsledky vám usnadní výběr. Cenu a dostupnost si ověříte před rezervací. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Praktické otázky před výběrem ubytování

Cenu, dostupnost a podmínky pobytu ověřte v nabídce vybraného ubytování.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Jednolůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj

Pokoj Standard s manželskou postelí Queen

Hotel Royal - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Business centrum
  • Výtah
  • Trezor
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Přistýlky a ceny jsou k dispozici na požádání.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Royal na mapě: Mnichov

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Hotel Royal?

Přihlášení: od 14:00 do 00:00. Odhlášení: od 07:00 do 11:00.

Čím se liší ubytování v Hotel Royal?

Jednolůžkový pokoj: až 1 osobu; 16 m²; počet ložnic: 1; Samostatná postel. Čtyřlůžkový pokoj: až 4 osoby; 18 m²; počet ložnic: 1; Samostatná postel, Samostatná postel, Samostatná postel, Samostatná postel. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Povoluje Hotel Royal domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Je Wi-Fi v Hotel Royal zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Hotel Royal?

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi: psací stůl, fén, ručníky.

Má Hotel Royal výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Munich Central Station od ubytování „Hotel Royal“?

Munich Central Station se nachází 450 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Mnichov“ od ubytování „Hotel Royal“?

Mezinárodní letiště Mnichov se nachází 29 km od ubytování.

Hotel Royal: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Mnichov?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 3★

Typická cena: ~2 611 Kč · toto ubytování: ~3 880 Kč

Dražší než 8 z 10 hotelů 3★ v tomto městě.

Porovnané hotely 3★: 268

Stejný standard a vybavení

Hotely 3★ s barem a s rodinnými pokoji: 44

Typická cena: ~2 204 Kč · toto ubytování: ~3 880 Kč

Toto ubytování je o 76 % dražší než typická cena této skupiny.

Za podobnou cenu: ~3 298 Kč – ~4 462 Kč

  • Porovnaná ubytování: 71
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 56
  • S bazénem: 1
  • Se snídaní: 14

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Jugend- und Familienhotel Augustin · 9,3 · ~3 854 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování Hotel Royal

Průměrné hodnocení z 2 216 recenzí hostů je 6,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Royal zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na munich-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10