King's Hotel Center Superior

Hotel

Mnichov, NěmeckoMarsstr. 15, 80335

Orientační cena za noc~2 211 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 24 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 211 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování King's Hotel Center Superior?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

O ubytování

King's Hotel Center Superior se nachází v obci Mnichov. Hosté mohou využívat bar.

„Jednolůžkový pokoj Comfort“ nabízí 16 m² až pro 1 osobu. „Rodinný pokoj Superior“ má 24 m² a pojme až 3 osoby. Ve všech pokojích můžete využívat vlastní koupelnu, klimatizaci a psací stůl.

Venku mohou hosté využít zahradu a terasu. V budově můžete využít výtah.

Zavazadla lze nechat v úschovně. Recepce je otevřená ve dne i v noci. Wi-Fi je zdarma. Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Před rezervací si ověřte případnou cenu parkování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Lenbachhaus580 m
Hirschgarten3,4 km
Glyptothek670 m
Isarauen2,9 km

Nabídka pokojů

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Co potřebujete?
Další požadavky

Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí platit pro stejnou ubytovací jednotku.

Porovnejte pokoje v hotelu King's Hotel Center Superior a vyberte si podle svých potřeb. Každou možnost porovnáváme samostatně. Cenu a aktuální dostupnost si ověříte před rezervací. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Jednolůžkový pokoj Comfort

Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi

Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí a výhledem do dvora

Rodinný pokoj Superior

King's Hotel Center Superior - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Před rezervací si ověřte případnou cenu parkování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Informace ubytování — původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

When travelling with pets, please note that an extra charge of 20 EUR per pet, per night applies.'Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

King's Hotel Center Superior na mapě: Mnichov

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v King's Hotel Center Superior?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Čím se liší ubytování v King's Hotel Center Superior?

Jednolůžkový pokoj Comfort: až 1 osobu; 16 m²; počet ložnic: 1; Samostatná postel. Rodinný pokoj Superior: až 3 osoby; 24 m²; počet ložnic: 1; Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Nabízí King's Hotel Center Superior parkování a kolik stojí?

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Před rezervací si ověřte případnou cenu parkování.

Je recepce v King's Hotel Center Superior otevřená nepřetržitě?

Recepce je otevřená nepřetržitě.

Je Wi-Fi v King's Hotel Center Superior zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v King's Hotel Center Superior?

Jednolůžkový pokoj Comfort: klimatizace, psací stůl, fén, ručníky.

Má King's Hotel Center Superior výtah?

V budově je výtah.

Lze v King's Hotel Center Superior uschovat zavazadla?

K dispozici je úschovna zavazadel.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Munich Central Station od ubytování „King's Hotel Center Superior“?

Munich Central Station se nachází 280 m od ubytování.

King's Hotel Center Superior: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Mnichov?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 3★

Typická cena: ~2 619 Kč · toto ubytování: ~2 211 Kč

Levnější než 6 z 10 hotelů 3★ v tomto městě.

Porovnané hotely 3★: 268

Stejný standard a vybavení

Hotely 3★ se zahradou a s barem: 23

Typická cena: ~2 195 Kč · toto ubytování: ~2 211 Kč

Cena tohoto ubytování je blízko typické ceně této skupiny.

Za podobnou cenu: ~1 879 Kč – ~2 542 Kč

  • Porovnaná ubytování: 135
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 3
  • S bazénem: 4
  • Se snídaní: 18

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Helle Souterrainwohnung mit Komfort · 9,6 · ~2 086 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování King's Hotel Center Superior

Průměrné hodnocení z 5 426 recenzí hostů je 8,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Joan03 - 2026
10/10

Pobyt byl dobrý. Personál byl skvělý! V okolí bylo hodně restaurací a pekáren. Dalo se dojít pěšky k památkám, obchodům a muzeím. Snídaně měla dobrý výběr a tým u bufetu byl nečekaně milý.

ℹ) Recenze King's Hotel Center Superior nevyjadřují stanovisko munich-hotel-finder.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10