NH Collection München Bavaria

Arnulfstr. 2, 80335 Monachium, Niemcy

  • Do 4 osób
  • Do 30 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Wybierając nocleg w obiekcie NH Collection München Bavaria w miejscowości Monachium, goście mają do dyspozycji pokoje rodzinne, bezpłatne Wi-Fi oraz centrum fitness. Dostępne pokoje mają powierzchnię do 30 m². W jednym pokoju mieści się do czterech osób. W pokojach goście mają do dyspozycji prywatną łazienkę i klimatyzację. Można korzystać z parkingu i tarasu. Goście mają dostęp do całodobowej recepcji.

Staatliche Antikensammlung znajduje się 550 m od obiektu. 660 m od hotelu znajduje się Bavarian Center for Transatlantic Relations.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Główny dworzec kolejowy w Monachium200 m
Galeria Lenbachhaus700 m
Glyptothek710 m
Hirschgarten3,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~545 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie NH Collection München Bavaria?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

2 osoby21 m²prywatna łazienka

NH Collection München Bavaria - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Parking in the neighboring car park is possible for a discounted charge of EUR 15 per day.

Please note, the discount is handled at the hotel reception.

When booking 9 rooms or more, different policies and additional supplements may apply.

Please note that pets are allowed upon request and subject to approval.

Dogs and cats are allowed, max. weight 25kg.

A charge of 35 € per pet, per night will be applied (max.

2 pets per room).

Guide dogs free of charge.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

NH Collection München Bavaria na mapie: Monachium

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „NH Collection München Bavaria”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy NH Collection München Bavaria oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „NH Collection München Bavaria” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „NH Collection München Bavaria”?

Dostępne są pokoje dla maksymalnie 4 osób.

Czy NH Collection München Bavaria ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się NH Collection München Bavaria?

Obiekt znajduje się w miejscowości Monachium.

Jak daleko od obiektu „NH Collection München Bavaria” znajduje się Munich Central Station?

Munich Central Station znajduje się 250 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „NH Collection München Bavaria” znajduje się lotnisko „Munich International Airport”?

Munich International Airport znajduje się 28,7 km od obiektu.

Opinie o NH Collection München Bavaria

Średnia ocena z 5 076 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Ting-yu 03 - 2026
8/10

Dobre doświadczenie. Pokój był duży i czysty, łóżka wygodne i ogromne. Personel był przyjazny. Śniadanie było niesamowite, jedzenie dobrej jakości z wieloma opcjami, świeże soki i stanowisko z omletami w cenie.

ℹ) Opinie gości NH Collection München Bavaria nie stanowią oceny serwisu munich-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10